+escape(window.location.href); hotlog_r+=

До свята Покрова

Обрядове дійство
12 жовт. 2016

Районний етап Всеукраїнської історико - краєзнавчої екпедиції "Моя Батьківщина - Україна"

Наші вихованці - кращі!
8 жовт. 2016

"Великі надії"

Команда учнівської молоді нашого району стала учасником обласних змагань зі спортивного орієнтування
27 вер. 2016

Великий Слобожанський ярмарок

Вихованці Золочівського будинку дитячої та юнацької творчості ярмаркували
15 вер. 2016

Районні туристичні змагання на приз воїна - інтернаціоналіста В.Олійника

В С.Березівка проходили туристичні змагання на приз воїна - інтернаціоналіста В.Олійника серед школярів та педагогів району.
2 вер. 2016

Гуртки розпочали свою роботу
7 черв. 2016

Майстер - класи

07.06.2016 проведено майстер - класи для вихованців пришкільного майданчику Лютівського НВК
1 черв. 2016

"Всі ми діти твої, Україно!"

1 червня 2016 року на території Золочівського будинку дитячої та юнацької творчості за сприяння голови Золочівської районної державної адміністрації Гуріна Ігора Миколайовича, голови Золочівської районної ради Канівця Леоніда Васильовича відбулося свято дитинства ""Всі ми діти твої, Україно!", присвячене Дню захисту дітей.
24 трав. 2016

Обласні змагання з пішоходного туризму та спортивного орієнтування

Команда туристів нашого закладу приймала участь в обласних змаганнях з пішоходного туризму та спортивного орієнтування